Plise Sineklik Sistemleri

Plise Sineklik Sistemleri

Yatay veya dikey şekillerde uygulanabilir pliseli tül sineklik modelidir. Genişlik en fazla 400 cm yükseklik en fazla 300 cm olarak uygulanabilmektedir. Ahşap, PVC doğrama tüm pencerelere uygulanabilir. Menteşeli sineklik kapılarının evin içine açılarak daralttığı mekanları genişletmede kullanılacak ideal sistemdir. Gerektiğinde rahatça toplanabilir. İthal tül kullanımı ile 4 mevsim koşullarında rahatlıkla kullanabilir, kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymazsınız. Köşelerindeki plastik takozlarından pratik şekilde montajı yapılmaktadır. Standart ve projeye uygun özel renk alternatifleri ile mekanınıza en uygun görünümü sağlar, demonte şekilde sevk edilebilmesi sayesinde taşıma giderlerini minimum düzeyde tutar, Evlerinize hem şık bir görünüm hemde gerçek kullanım kolaylığı sağlar.

Daha Fazla Bilgi
Sürme Sineklik

Sürme Sineklik

Sürme sineklik pencere veya kapılarınızın özelliğine göre tavsiye edip kullanıma sürdüğümüz bir sineklik modelidir. Sürme sineklik Sürgülü sistemde çalışan tüm doğrama modellerinde, Fransız balkonlarda ve hebeşibe doğramalarda kullanımı basit yer kaplamayan, dayanıklı ve pratik kullanımıyla tavsiye edilen bir sineklik modelidir. Sürme sineklikler özel raylardan imalatı yapılan bir kasanın üzerinde rulmanlar vasıtasıyla hareket eden, alüminyum profillerden üretilen, yanmaz fiber tüle sahip sineklik modelimizdir. Plastik pencere / kapı , demir doğrama alüminyum doğrama, ahşap doğrama fark etmeksizin evinizi ofisinizi bodrum katınızı ,cam balkon veya verandanızı haşerelere karşı güvence altına alıyoruz. Sürme sinekliklerimiz de sınırsız renk tercihlerinin yanı sıra tüm renklerde kaplamalı profillerimiz de mevcuttur. İsteğe bağlı renk model desenlerde özel renklerde ve özel kaplamalı modellerde sınırsız seçeneklerimiz mevcuttur.

Daha Fazla Bilgi
İçe Açılır Sineklik

İçe Açılır Sineklik

İçe açılır sineklik modelimizi değişik sebeplerden dolayı, örneğin ; panjur , ferforje , alüminyum küpeşte veya korkuluğun doğramaya sıfır denilecek kadar yaklaşıp, başka herhangi bir sinekliğin uygulama şansı olamadığı durumlarda kullanılabilirliği ve pratikliği sebebiyle tavsiye ediyor içe açılım sineklik imalatı ve uygulamasını yapıyoruz. Plastik pencere / kapı ,demir doğrama alüminyum doğrama, ahşap doğrama farketmeksizin evinizi ofisinizi bodrum katınızı ,cam balkon veya verandanızı haşerelere karşı güvence altına alıyoruz. Havalandırma esaslı, açılıp kapanan bütün mekanizmalarınıza imalat ve uygulama yapıyoruz.

Daha Fazla Bilgi
İçe Geçme Plise Sineklik

İçe Geçme Plise Sineklik

Dışarıdan herhangi bir vidalama sistemi olmadan, klipsler aracılığıyla pencerenizin iç kısmında kullanabileceğiniz plise sistem şeklinde açıp kapatılabilen bir sineklik modelidir. İstediğiniz zaman çıkarılıp diğer bir alanda saklanıp muhafaza edilebilir. Aynı zamanda yerinden çıkarmadan üstüne pencerenizi kapatabilirsiniz. Pencerenizin dışında bulunan panjur, küpeşte v.b gibi şeylerden hiçbir şekilde etkilenmeden rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Daha Fazla Bilgi
Karavan Sineklik

Karavan Sineklik

Hem güneşlik şeklinde hem sineklik şeklinde açılabilen plise sürgülü modelimizi tanıyalım. Daha çok karavan kullanıcıları için üretilen modelimiz iç mekanı daratlmadan hem güneşlik şeklinde hemde sineklik şeklinde kullanabileceğiniz ideal bir sistemdir. Gerektiğinde rahatça toplanır. İthal tül kullanımı ile 4 mevsim koşullarında rahatlıkla kullanabilir, kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymazsınız.

Daha Fazla Bilgi
Alüminyum & Ped Tüllü Kedi Sinekliği

Alüminyum & Ped Tüllü Kedi Sinekliği

Evcil dostlarımız kedi ve köpekler için hem koruma hemde rahatlık kazandıracak kedi sineklik modelimiz ile artık hem onlar hemde sizler rahata kavuşacaksınız. Alüminyum tel veya ped tül kullanılan kedi sineklik modelimiz, pencere kapı gibi alanlara istediğiniz ölçülerde uygulanabilmektedir. Kedi sineklik evcil dostunuzun siz istemediğiniz sürece içeride kalmasını ve yaralanmalara sebebiyet vermemesini sağlar.

Daha Fazla Bilgi
Menteşeli Sineklik

Menteşeli Sineklik

Sineklik modelleri içersinde bir classic durumuna almış olan menteşeli sineklik, kullanım yaygınlığı bakımından her devrin zirvesindedir. Her tür kapı ve pencerelere rahatlıkla monte edilebilir. Sadece yapılacağı yerin önünde panjur, korkuluk gibi bir engelin bulunmaması gerekir. Çünkü takılacağı yere dışardan monte edilir ve sadece dışa doğru açılır. Profil ebatları 17x25 ölçülerinde oluşturulup, 1,10 kg sinekli profili kullanılmaktadır. İstenildiği vakit çıkarılıp takılma özelliğine sahiptir. Bu yönüyle hem sinekliğe hem de kapı ve pencerelere basit temizlik olanağı verir. Menteşeli sineklik, plastik, alüminyum ya da ahşap doğrama sistemlerine uyumludur. Farklı renklerde uygulanabilir. Kullanım basitliğinin yanı sıra montajı da basittir. Hem de ekonomik bir ürün bulunduğu amacıyla tercih listelerinin başında yer alır. Sistemindeki yalınlık ve basitlik ise kullanım yaygınlığını arttırmaktadır. Uygulandığı yerin estetiğini bozmaz. İstenirse değişik renk ve tasarımlarla dekorasyona destek verecek bir modeldir.

Daha Fazla Bilgi