SİNEKLİK SİSTEMLERİ


Plise Sineklik Sistemleri

Yatay veya dikey şekillerde uygulanabilir pliseli tül sineklik modelidir. Genişlik en fazla 400 cm yükseklik en fazla 300 cm olarak uygulanabilmektedir. Ahşap, PVC doğrama tüm pencerelere uygulanabilir. Menteşeli sineklik kapılarının evin içine açılarak daralttığı mekanları genişletmede kullanılacak ideal sistemdir. Gerektiğinde rahatça toplanabilir. İthal tül kullanımı ile 4 mevsim koşullarında rahatlıkla kullanabilir, kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymazsınız. Köşelerindeki plastik takozlarından pratik şekilde montajı yapılmaktadır. Standart ve projeye uygun özel renk alternatifleri ile mekanınıza en uygun görünümü sağlar, demonte şekilde sevk edilebilmesi sayesinde taşıma giderlerini minimum düzeyde tutar, Evlerinize hem şık bir görünüm hemde gerçek kullanım kolaylığı sağlar.

Daha Fazla Bilgi

Sürme Sineklik

Sürme sineklik pencere veya kapılarınızın özelliğine göre tavsiye edip kullanıma sürdüğümüz bir sineklik modelidir. Sürme sineklik Sürgülü sistemde çalışan tüm doğrama modellerinde, Fransız balkonlarda ve hebeşibe doğramalarda kullanımı basit yer kaplamayan, dayanıklı ve pratik kullanımıyla tavsiye edilen bir sineklik modelidir. Sürme sineklikler özel raylardan imalatı yapılan bir kasanın üzerinde rulmanlar vasıtasıyla hareket eden, alüminyum profillerden üretilen, yanmaz fiber tüle sahip sineklik modelimizdir. Pimapen pencere / kapı , demir doğrama alüminyum doğrama, ahşap doğrama fark etmeksizin evinizi ofisinizi bodrum katınızı ,cam balkon veya verandanızı haşerelere karşı güvence altına alıyoruz. Sürme sinekliklerimiz de sınırsız renk tercihlerinin yanı sıra tüm renklerde kaplamalı profillerimiz de mevcuttur. İsteğe bağlı renk model desenlerde özel renklerde ve özel kaplamalı modellerde sınırsız seçeneklerimiz mevcuttur.

Daha Fazla Bilgi

İçe Açılır Sineklik

İçe açılır sineklik modelimizi değişik sebeplerden dolayı,örneğin ; panjur , ferforje , aliminyum küpeşte veya korkuluğun doğramaya sıfır denilecek kadar yaklaşıp,başka herhangi bir sinekliğin uygulama şansı olamadığı durumlarda kullanılabilirliği ve pratikliği sebebiyle tavsiye ediyor içe açılım sineklik imalatı ve uygulamasını yapıyoruz. Pimapen pencere / kapı ,demir doğrama alimünyum doğrama,ahşap doğrama farketmeksizin evinizi ofisinizi bodrum katınızı ,cam balkon veya verandanızı haşerelere karşı güvence altına alıyoruz. Havalandırma esaslı,açılıp kapanan bütün mekanizmalarınıza imalat ve uygulama yapıyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Karavan Sineklik

Hem güneşlik şeklinde hem sineklik şeklinde açılabilen plise sürgülü modelimizi tanıyalım. Daha çok karavan kullanıcıları için üretilen modelimiz iç mekanı daratlmadan hem güneşlik şeklinde hemde sineklik şeklinde kullanabileceğiniz ideal bir sistemdir. Gerektiğinde rahatça toplanır. İthal tül kullanımı ile 4 mevsim koşullarında rahatlıkla kullanabilir, kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymazsınız.

Daha Fazla Bilgi

Çelik Telli Kedi Sinekliği

Evcil dostlarımız kedi ve köpekler için hem koruma hemde rahatlık kazandıracak kedi sineklik modelimiz ile artık hem onlar hemde sizler rahata kavuşacaksınız. Çelik tel ve zırza kilit sistemi kullanılan kedi sineklik modelimiz, pencere kapı gibi alanlara istediğiniz ölçülerde uygulanabilmektedir. Gün içinde ölçülerini ileteceğiniz sineklikalanının fiyatlandırması anında yapılarak talebiniz üzerine kısa bir süre içinde montaj işlemi için ekibimiz sizi ziyaret etmektedir. Kedi sineklik evcil dostunuzun siz istemediğiniz sürece içeride kalmasını ve yaralanmalara sebebiyet vermemesini sağlar.

Daha Fazla Bilgi

Menteşeli Sineklik

Sineklik modelleri içersinde bir classic durumuna almış olan menteşeli sineklik, kullanım yaygınlığı bakımından her devresinin zirvesindedir. Her tür kapı ve pencereye rahatlıkla monte edilebilir. Sadece yapılacağı yerin önünde panjur, korkuluk gibi bir engelin bulunmaması gerekir. Çünkü takılacağı yere dışardan monte edilir ve samimi dışa doğru açılır. İstenildiği vakit çıkarılıp takılma özelliğine sahiptir. Bu yönüyle hem sinekliğe hem de kapı ve pencerelere basit temizlik olanağı verir. Menteşeli sineklik, pimapen, alüminyum ya da ahşap doğrama sistemlerine uyumludur. Farklı renklerde uygulanabilir. Kullanım basitliğinın yanısıra montajı da basittir. Hem de ekonomik bir ürün bulunduğu amacıyla tercih listelerinin başında yer alır. Sistemindeki yalınlık ve basitlık ise kullanım yaygınlığını arttırmaktadır. Uygulandığı yerin estetitiğini bozmaz. İstenirse değişik renk ve tasarımlarla dekorasyona destek verecek bir modeldir. Genel itibariyle menteşeli sineklik sistemi, PVC ya da alüminyum profil ortamında gergin biçimde sarfedilen özel tüllerden (fiberglas) oluşmaktadır. Uygulanacağı doğramaya menteşelerle monte edilirken, gerektiğinde çıkarılıp, diğer bir alanda yine takılıncaya kadar saklanabilir. Bu yönüyle dış etkenlerden korunma yönünden basittir. Diğer sineklik modellerine göre daha güvenilir bir üründür. Kasalı ya da kasasız tipleri vardır. Pileli ve sürme modellerde bulunduğu gibi tek ya da çift kanatlı olarak uygulanabilir. Dolayısıyla kapılarda da basit çözümler sunar. Sadece, kapılara uygulanırken profillerin kalın olmasına ilgi edilmelidir. Pencere sinekliği olarak kullanıldığında ise 2 menteşe ile açılıp kapanması sağlanır. Sinekliğinin kilit sistemi, iki değişik tür olabilmektedir. Mıknatıslarla kilitleme gerçekleşebileceği gibi çıtçıt denilen ve sert plastikten üretilmiş özel aparat da kullanılabilir. Bu, iç içe geçerek kilitleme gerçekleştiren bir parçadır. Tutma kulpu da rahat rahat açma kapama olanağı verir. Sistemin tüm malzemeleri bunlardan ibarettir. Menteşeli sineklik en çok tercih edilen modellerin başında gelir. Giriş-çıkışı çok olan iş bölgelerinde kullanım basitliği sağladığı amacıyla idealdir. Temizlik rahatlığı bakımından da kadınlar doğrulusunda rağbet görmektedir. Temizleme adımında ilgi edilecek tek husus, yumUşak bir malzeme tüketimi ve yumuşak dokunuşlardır. Hayatınızı basitleştiren menteşeli sineklik, temiz hava, sıhhatli hayat ve konfor garantisi verir.

Daha Fazla Bilgi