Plise Sineklik Sistemleri


Plise Sineklik Sistemleri

DİKEY PİLELİ SİNELİK

Eni dar olan pencerelerde oda en ergonomik ve oda en az oda sistemdir. Tül yukarıdan aşağı çalışıyor. Bu sayede dikey düzlemde, kasa üzerinde ikinci bir profil görmezsiniz. Odada pencerenizin eni daralmamış olur.

Pencerenizin estetik yapısını bozmayan şık bir görünüme sahiptir. Üstelik menteşeli sistemlerde olduğu gibi yerleşmiş edilir.

YATAY PİLELİ SİNEKLİK

Yüksekliği fazla olan pencereler ve kapılarda birebir ve ergonomik ve görünüm en az açık sistemdir. Tül sağdan sola veya soldan sağa çalışır. Kanadı açıp kapamada kullanılan düşey profilin tırnaklı yapısı; kanadırarak yerden tutmanızı ve itmenizi sağlar.


DUBLE PİLELİ SİNEKLİK

Eni 140cmden büyük olan ölçülerde yapabiliyor, sağlıklı çalışma ortamı açıldı duble pileli sineklik tercih edildi. Eni fazla olan pencereler ve kapılarda birebir ve ergonomik ve görünüm en az kullanarak sistemdir. Sağ ve sol tarafta toplanabilen çift kanatlı bir yapıya sahiptir. Kullanım yolu Kanatlar ortada çevrimir ve iki kanadın bulunduğu yer mıknatıs şeritleri açarak kapanır. Kanadı açıp kapamada kullanılan düşey profilin tırnaklı yapısı; kanadırarak yerden tutmanızı ve itmenizi sağlar. Bu sayede rahatça açıp kapatabilirsiniz.

SLİM (İNCE) SERİ PİLELİ SİNEKLİK

Doğramanın olduğu dibe dayanan küpeşte veya panjurlu kısımlarda olduğu yerde. Eğer montajı alan alan dar ise 1,9 cm kalınlığında ki ince seri plise sinekliğimizle pencerenize göre üretmekteyiz.