Plise Sineklik Sistemleri

DİKEY PLİSE SİNELİK (GOLD SERİ)

Dikey Plise Sineklikler eni dar olan pencerelerde uygulanan en ergonomik ve görünümü en az etkileyen sistemdir. Dikey Plise Sinekliklerde tül yukarıdan aşağı çalışır. Bu sayede dikey düzlemde, kasa yanında ikinci bir profil görmezsiniz. Böylece pencerenizin eni daralmamış olur. Profil ebatları 3.2 cm x 3.9 cm'dir. Ral 9016, ral 8003, ral 8003 (desenli), ral 7016, ral 8016 ve eloksal gri renk seçeneklerimiz stoklarımızdadır. Pencerenizin estetik yapısını bozmayan şık bir görünüme sahiptir. Üstelik menteşeli sistemlerde olduğu gibi yer işgal etmez.

YATAY PLİSE SİNEKLİK (GOLD SERİ)

Yatay Plise Sineklik sistemleri yüksekliği fazla olan pencerelerde ve kapılarda uygulanan en ergonomik ve görünümü en az etkileyen sineklik sistemdir. Tül sağdan sola veya soldan sağa doğru çalışır. Kanadı açıp kapamada kullanılan düşey profilin tırnaklı yapısı; kanadı istediğiniz yerden tutmanıza ve itmenize olanak sağlar. Bu sayede yatay plise sineklikler rahatça açılıp kapanabilirler. Profil ebatları 3.2 cm x 3.9 cm'dir. Ral 9016, ral 8003, ral 8003 (desenli), ral 7016, ral 8016 ve eloksal gri renk seçeneklerimiz stoklarımızdadır. Pencere ve kapıların estetik yapısını bozmayan şık bir görünüme sahiptir. Yatay Plise sineklikler menteşeli sistemlerde olduğu gibi yer işgal etmez. Kışın sinekliğin çıkarılmasına gerek yoktur. Kullanılmadığı zamanlarda sinekliği kapalı tutabilirsiniz. Bu sayede kullanım ömrünü artırmış olursunuz. Yatay plise sineklikler Ahşap doğrama, PVC ve Alüminyum doğrama sistemlerinin tümüne uygulanabilir, cam balkon uygulamalarınız ile birlikte de kullanabilme imkanı sağlar.

DUBLE PLİSE SİNEKLİK (GOLD SERİ)

Eni 140cmden büyük olan ölçülerde sistemin sağlıklı çalışması açısında duble pileli sineklik tercih edilmelidir. Eni fazla olan pencerelerde ve kapılarda uygulanan en ergonomik ve görünümü en az etkileyen sistemdir. Sağ ve sol tarafta toplanabilen çift kanatlı bir yapıya sahiptir. Kullanımı kolaydır. Kanatlar ortada birleşir ve her iki kanadın kenarında bulunan mıknatıs şeritleri sayesinde kapanır. Kanadı açıp kapamada kullanılan düşey profilin tırnaklı yapısı; kanadı istediğiniz yerden tutmanıza ve itmenize olanak sağlar. Bu sayede rahatça açıp kapatabilirsiniz. Profil ebatları 3.2 cm x 3.9 cm'dir. Ral 9016, ral 8003, ral 8003 (desenli), ral 7016, ral 8016 ve eloksal gri renk seçeneklerimiz stoklarımızdadır.
SLİM (İNCE) SERİ PLİSE SİNEKLİK

Plise ince seri sineklik ürünleri birçok pencere sistemlerine uyumlu olarak üretilir. Pvc pencere ve kapı sistemlerinde, alüminyum doğrama, ahşap doğrama ve demir doğrama sistemlerinde kullanılabilmektedir. Özellikle dar alanlar için en ideal sistemlerden biridir. Slim seri profil ebatları 1.9 cm x 2.8 cm birimindedir. Ral 9016, ral 7016 ve ral 8003 renk seçeneklerimiz stoklarımızdadır.   Panjurlu bir pencere, veya önü demirli bir pencereniz varsa plise sineklik kullanımı açısından size büyük kolaylıklar sağlayacaktır.İÇE TAKILIR PLİSE SİNEKLİK

Dışardan herhangi bir vidalama sistemi olmadan, klipsler aracılığıyla pencerenizin iç kısmında kullanabileceğiniz plise sistem şeklinde açıp kapatılabilen bir sineklik modelidir. İstediğiniz zaman çıkarılıp diğer bir alanda saklanıp muhafaza edilebilir. Aynı zamanda yerinden çıkarmadan üstüne pencerenizi kapatabilirsiniz. Pencerenizin dışında bulanan panjur, küpeşte v.b gibi şeylerden hiç bir şekilde etkilenmeden rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.