Sürme Sineklik

Sürme sinekliklerde geniş ve sağlam alüminyum profiller kullanılmakta ve yaşamınızda görüntü kirliliğine sebep vermemek için maksimum düzeyde görüntü ve estetik güzelliği sağlamaktadır.  

Tek kanat sürme sineklik, pencere ve kapıların dış kısımlarına uygulanabilen Alüminyum tel ve Ped tül takılıp kedi köpek gibi evcil hayvanlarınız içinde kullanılabilen sineklik modelidir.


Sürme sinekliğin temizliği kolay, yerinden çıkarılıp yıkanabilir, istenirse başka bir alanda saklanabilir. Sürme Sinekliğin bir çok özelliği vardır. Kullanımı kolaydır ve estetik bir yapıya sahiptir. Kullanılan alüminyum tel yada tül görüntünüzü kapatmaz manzara zevkinizi öldürmez.  Tek kanat sürme sineklik, pencerelerin yada kapıların kasasının dış kısmına dört tarafı rayla çevirilip içerisine ölçüye göre hazırlanmış sineklik kanadı takılıp montaj yapılmaktadır. Tek kanat sürme sineklik, sineklik grubu içerisinde en sağlam ve en dayanıklı olan modeldir. Bozulmadan yıllarca kullanılmaktadır.

                                                                                                                       
Tek kanatlı sürme sinekliğiniz, doğramanız veya kullanım alanınıza uyumlu olmadığı takdirde, çift kanatlı sürme sistem tercih edilebilir. Çift ray olması ile kanatlara kendi aralarında hareket kabiliyeti sağlar. Bu şekilde aralarda hiç bir şekilde boşluk kalmaz.